MOTORKA V SRDCI

Jezdíš na motorce? Máš rád motorky? Kdo jsi: milovník asfaltu, nadšenec do výletů, divoký mechanik nebo offroadový světoběžník? Je motorka tvůj miláček a tvoje všechno? Vítej mezi stejně smýšlejícími a přáteli! Vítej u MOTORKY V SRDCI

READY FOR SEASON 2020? United We Ride!

Co je MOTORKA V SRDCI?

MOTORKA V SRDCI je emoce. Je to radost ze zrychlení a rychlosti bez hranic. Je to mravenčení v každé zatáčce. Je to startování motoru a také tikot horkých rozvodů při odstavení stroje.

MOTORKA V SRDCI je fascinace. Je to nespoutané nadšení pro motorky. Je to touha po motorkářské technice – kterou s tebou v každém případě sdílíme. A je to láska k motorkářskému oblečení, vybavení a doplňkům.

MOTORKA V SRDCI je angažovanost. Je to ohromná vášeň, se kterou vyprávíš své vlastní zkušenosti a zážitky. Je to tvoje touha diskutovat a sdílet vše s ostatními: při jízdě, na srazech, online.

Kdo má MOTORKU V SRDCI?

Miliony lidí jezdí na motorce. Muži a ženy. Každý má samozřejmě své vlastní preference a motivace. Ale MOTORKU V SRDCI, tu mají všichni. Tady máme čtyři příklady. Možná už mezi ně patříš.

Miluješ dobrodružství

Ven ze všedního dne, pryč do svobody. Zde zažiješ svou harmonii. Funkce je povinnost, kvalita je předpoklad. Tvoje motorka je účel – tvoje dobrodružství je prostředek.


Jsi individualita

Všechno je přizpůsobeno tvojí motorce a tvému stylu. A chceš to perfektní, přesně podle tvých představ. Normálnost? Ne, děkuju! Ale vždy stylově.


Rád jezdíš na motorce

To je přesně to tvoje. Přitom je to všechno kolem jen vedlejší věc. Nepotřebuješ 10 kombinéz nebo 5 helem – hlavní věc je, že ti oblečení padne. Všechno ostatní jenom odvádí od řízení.


Překračuješ hranice

S velkým sebevědomím definuješ sám sebe prostřednictvím motorky i mimo ni. Ty jí žiješ. Hlavní věc síla, nahlas, extrémně – nejlépe všechno dohromady. Jsi hladový, divoký a v dobré náladě!

Pravda, i přes největší rozdíly to mají všichni. A když to tak je, pak patříš k týmu. Pak jsme velká komunita a MOTORKA V SRDCI nás spojuje.


Co to pro tebe znamená?

#MOTORKAVSRDCI žije díky tobě. Sdílej to a předávej to svým přátelům na Facebooku, Instagramu, YouTube. Tak se naše komunita rozrůstá. Dej jasně najevo, že nosíš MOTORKU V SRDCI. A ty sám budeš toho součástí.

Instagram Wall
Ukaž, co tě posouvá

Ukaž, co tě posouvá

Tvoje motorka, tvoje výbava, tvoje fotky, tvoje videa, tvoji přátelé a tvoje otázky. Ukaž nám to – Ukaž to všem! A používej hashtag #MOTORKAVSRDCI, protože patříš k týmu.

Staň se součástí komunity

Staň se součástí komunity

Svým vyznáním k MOTORCE V SRDCI, sdílením a předáváním hashtagu se stáváš součástí naší komunity. Čím větší bude tato komunita, tím se ti toho víc vrátí. V podobě motorkářských znalostí, techniky, zkušeností, fotek, videí a novinek.

We are social

Náš závazek pro #MOTORKU V SRDCI

Louis stojí za #MOTORKOU V SRDCI. Věříme v myšlenku, sílu a ducha, které tento hashtag má. Proto jich budeš vidět stále víc. Na internetu a samozřejmě všude u Louis.#BIKERATHEART


Motorkářky dobývají silnice

Portréty Louis

„Z vášně se stala profese.“

Zde vypráví zaměstnanci svůj příběh, proč našli u Louis svou práci snů a co pro ně znamená MOTORKA V SRDCI.


Silné spojení: MEHRSi a MOTORKA V SRDCI

Název „MEHRSi“ znamená ‚Víc bezpečnosti pro motorkáře‘. Tak se jmenuje nezisková organizace, která se zasazuje o připevnění ochrany proti podjetí svodidla v nebezpečných zatáčkách. V případě nehody zajišťuje ochrana proti podjetí, že motorkář nesklouzne pod svodidlo a neutrpí vážná zranění o tuhé podpěry s ostrými hranami a další součásti.

Zakoupením červených náramků „MOTORKA V SRDCI“, které byly exkluzivně k dispozici u Louis, jsme podpořili MEHRSi 1,- eurem za každý náramek. Děkujeme!

Náramek Motorka v srdci
Náramek Motorka v srdci

Pečené koleno 2020

Společnost Suzuki GS-IG-Nord uspořádala u příležitosti srazu „Pečené koleno 2020“ aukci ve prospěch MEHRSi

Louis podpořil akci různými předměty do dražby. Na závěr předal Olli Schwab z GS-IG jednatelce MEHRSi Monice Schwillové částku 5 270 eur. Skvělý výsledek!

MEHRSi x Louis: Multifunkční šátek, který chrání dvakrát

S každým prodaným multifunkčním šátkem MEHRSi, který je k dostání exkluzivně u Louis, jde 5 eur z prodejní ceny přímo společnosti MEHRSi. Děkujeme všem, kdo tuto akci podpořili!

Dárcovská akce MehrSi X Louis

Co je MEHRSi a o co jde, to vám nejlépe vysvětlí Monika, která MEHRSi před lety sama založila – proto jsme ji pozvali na rozhovor, ale podívejte se sami.

Tichý ZACHRÁNCE ŽIVOTA – „Sofaschnack“ s MEHRSi

Louis má MOTORKU V SRDCI

Motocykly a motocykly nás provázejí již více než 85 let. Už zakladatel společnosti Detlev Louis byl nejen velmi dobře obeznámen s motorkami, technikou a příslušenstvím pro všechno kolem tématu motorek, ale byl také sám vášnivým motorkářem. Stejně jako mnoho našich zaměstnanců. Propojení koníčku a zaměstnání nám umožňuje žít MOTORKU V SRDCI.

SearchWishlistUser AccountCartArrow LeftArrow RightArrow Right ThinIcon HomeIcon HomeMenuArrowCaret DownCloseResetVISAmatercardpaypalDHLHermesCheckCheck-additionalStarAdd to Shopping Cartchevron-leftchevron-rightSpinnerHeartSyncGiftchevron-upKlarnaGridListFiltersFileImagePdfWordTextExcelPowerpointArchiveCsvAudioVideoCalendar