Oblečení do deště a příslušenství

Kombinézy do deště, bundy do deště, kalhoty do deště – u Louis je k dispozici kompletní program nepromokavého oblečení a spousta příslušenství pro motorkáře. 

Oblečení do deště Header

Oblečení do deště

Špatné počasí? Jenom nevyměknout!

Takový pravý motorkář se nenechá odradit trvalým deštěm. Louis má obrovský výběr oblečení do deště pro všechny nároky a povětrnostní situace. Tak se každá průtrž mračen zalekne a ty jedeš jednoduše v suchu dál, dokud si neřekneš: „Tam vpředu je to světlejší!“

Oblečení do deště

Jednodílné kombinézy do deště

Jednodílné kombinézy do deště jsou pro motorkáře rozhodně tou nejlepší ochranou proti vlhkosti. Oblékání může sice vyžadovat určitou praxi, ale když si koupíš kombinézu do deště u Louis, můžeš si být jistý, že získáš maximální funkčnost a pohodlí.

Oblečení do deště

Motorkářské bundy do deště

Motorkářské bundy do deště jsou užitečné v mnoha situacích, dokonce i v době vodotěsných klimatických membrán. Motorkářské bundy do deště nenabízejí pouze (dodatečnou) ochranu proti vlhkosti, ale také udrží v teple, protože eliminují faktor chladu větrem. V chladných dnech je bunda do deště skutečným plusem z hlediska pohodlí a bezpečnosti.

Tip: Při zkoušení dej pozor na to, aby byla délka nohy i při sezení na motorce stále dostatečná.

Motorkářské kalhoty do deště

Bez motorkářských kalhot do deště na cesty? Pro každého motorkáře, který preferuje kožené oblečení, nemyslitelné! Kalhoty do deště se ale osvědčují i přes textilní oblečení jako dodatečná ochrana proti vlhkosti a proti vychladnutí proudem vzduchu. Louis má motorkářské kalhoty do deště pro nejrůznější nároky.


Oblečení do deště

Vodotěsné motorkářské holínky

Vodotěsné motorkářské holínky nabízejí vysokou přidanou hodnotu komfortu. Když začne na cestách na motorce náhle pršet, mohou udělat rozdíl. Zrovna před delšími cestami to má proto v každém případě smysl, když se informuješ o motorkářských holínkách vyrobených z vodotěsných materiálů nebo takových, které jsou vybaveny  membránou. V Louis ti ukážeme vodotěsné motorkářské holínky ve všech cenových kategoriích, s různými membránami a v nejrůznějších střizích.

Oblečení do deště

Vodotěsné motorkářské rukavice

Motorkářské rukavice jsou nejdůležitějším rozhraním mezi člověkem a motorkou. Mají mimo jiné chránit před vlhkem a chladem. Různé technologie jako GORE-TEX zajišťují ochranu proti vlhkosti a optimální cit v prstech.


Oblečení do deště

Příslušenství

Kompletní oblečení do deště zahrnuje také doplňky, jako jsou ochranné návleky přes rukavice a ochranné návleky přes holínky nebo kamaše do deště. U Louis najdeš například návleky na rukavice a holínky z latexu. Nebo nepromokavé kamaše s povlakem z PVC do deště.

Oblečení do deště

Termooblečení

Motorkářské termooblečení ze sortimentu Louis je dokonalou ochranou motorkáře proti mrazu. Ať už se jedná o jednodílnou termokombinézu nebo kombinaci bunda-kalhoty, princip je stejný: Termopodšívka tvoří izolační vzduchový polštář pod vnější vrstvou odolnou proti větru a vodě. Funguje to tak dobře, že se toto termooblečení nedoporučuje do plusových dvoumístných teplot. A to nejlepší: Termooblečení od Louis pohodlně pasuje přes normální motorkářské oblečení.

Při zkoušení měj na sobě nejlépe tvé obvyklé motorkářské oblečení.

Tip: Kup si návleky minimálně o číslo větší než tvoje ostatní holínky nebo rukavice.
A ještě jeden tip: Bavlněné šátky se v dešti namočí a potom odvádí vlhkost dovnitř. Pokud jde o utěsnění límce, lépe fungují trubicové šátky a nákrčníky vyrobené ze syntetických vláken.


Odolná proti dešti, lehká, flexibilní a vodotěsná – zavazadla a příslušenství:


Tipy pro řidiče z praxe

Jízda za mokra

Déšť není žádné drama – dokud je styl jízdy přiměřený.

Zákonodárce do značné míry nechává na nás motorkářích, jak se ochráníme před zimou, mokrem a případnými následky nehod. Ovšem paragraf 21a StVO (německých pravidel silničního provozu) stanoví, že „během jízdy musíme nosit vhodnou ochrannou helmu“.

Trochu jiná je situace při praktické části zkoušky na řidičský průkaz. Zde platí to, co je uvedeno v příloze 7 vyhlášky o řidičských průkazech (FeV): „Ke zkouškám ve třídách A, A1, A2 a AM musí mít uchazeč vhodné ochranné oblečení na motorku, které se skládá z vhodné motorkářské helmy, motorkářských rukavic, přiléhavé motorkářské bundy, chrániče páteře (pokud není součástí motorkářské bundy), motorkářských kalhot a motorkářských holínek s dostatečnou ochranou kotníků.“#BIKERATHEART

SearchWishlistUser AccountCartArrow LeftArrow RightArrow Right ThinIcon HomeIcon HomeMenuArrowCaret DownCloseResetVISAmatercardpaypalDHLHermesCheckCheck-additionalStarAdd to Shopping Cartchevron-leftchevron-rightSpinnerHeartSyncGiftchevron-upKlarnaGridListFiltersFileImagePdfWordTextExcelPowerpointArchiveCsvAudioVideoCalendar