Ocenění

Že už roky tvrdě pracujeme na důvěře a spokojenosti našich zákazníků je opakovaně odměňováno – pro nás další pobídka, abychom byli ještě lepší.


Časopis MOTORRAD: Volba čtenářů o nejlepší značku roku 2023

Časopis MOTORRAD: Volba čtenářů o nejlepší značku roku 2023

... pro volbu nejlepšího finalisty a nejlepšího internetového obchodu.

Po 18. v pořadí nás čtenáři časopisu MOTORRAD zvolili nejlepším obchodním řetězcem s motocyklovým oblečením a příslušenstvím. A nejen to: Opět jsme s velkým náskokem zvítězili také v kategorii Nejlepší internetový obchod.

Jsme velmi rádi za tento skvělý důkaz o důvěře a také v budoucnu budeme dělat všechno pro to, abychom pro tebe a tvoji motorku zůstali tím nejlepším partnerem.

Tyto vítězné značky jsou u nás k dispozici:


Internetový obchod Louis je vítězem testu! – Časopis MOTORRAD ho zvolil vynikajícím obchodem 2020

Internetový obchod Louis je vítězem testu!

Časopis MOTORRAD ho zvolil vynikajícím obchodem 2020

Časopis MOTORRAD: Vynikající obchod 2020

„Webové stránky řetězce poboček vystupují jako zkušené, velké a přehledné a bodují v mnoha detailech. Dál sem patří srdečné, dostupné a na řešení zaměřené poradenství: náš vítěz testu, a to právem."

*Časopis MOTORRAD, vydání 14/2020

iconČasopis MOTORRAD, vydání 14/2020

Časopis MOTORRAD: Vynikající servis 2018

Vynikající servis 2018

„Přátelské, rychlé a velmi kompetentní“

Louis vyhrává ligu mistrů za poradenství zákazníkům.

Největší evropský motorkářský časopis chtěl vědět, jak je na tom kvalita poradenství v internetových obchodech, a vyzkoušel po telefonu a e-mailu deset prodejců výbavy na motorky*. Testovanými kritérii byla dostupnost, poradenství po telefonu, poradenství e-mailem a informace nabízené na webových stránkách. Louis získává nejvíce bodů a známka je velmi dobrá.

Závěr testerů:

„Přátelské, rychlé a velmi kompetentní – bez ohledu na problém dostávají internetoví zákazníci Louis téměř optimální poradenství. Velmi poučné informace na webových stránkách celkový obraz doplňují. Vítěz testu, gratulace!

*Časopis MOTORRAD, vydání 5/2018

SearchWishlistUser AccountCartArrow LeftArrow RightArrow Right ThinIcon HomeIcon HomeMenuArrowCaret DownCloseResetVISAmatercardpaypalDHLHermesCheckCheck-additionalStarAdd to Shopping Cartchevron-leftchevron-rightSpinnerHeartSyncGiftchevron-upKlarnaGridListFiltersFileImagePdfWordTextExcelPowerpointArchiveCsvAudioVideoCalendar