Vrácení a reklamace

Listonoš

Vrácení

Nákup bez rizika: Pokud se ti objednané zboží nebude líbit, můžeš ho u Louis jednoduše poslat zpět a dostaneš své peníze zpět.

Abychom za tebe mohli zaplatit poštovné za vrácené zboží, vytvoř si prosím QR kód nebo štítek pro vratku na DHL portálu pro vrácení zboží. QR kód nech naskenovat ve sběrně balíků pomocí smartphonu. Alternativně si můžeš štítek pro vratku vytisknout a nalepit na balík.

Vrácení na pobočce

Produkty objednané v zásilkové službě můžeš také vrátit na kteroukoli pobočce Louis (s výjimkou poboček Louis ve Švýcarsku). Protože tam naši zaměstnanci nemohou vždy poznat, zda jsi již za tento produkt zaplatil, nemohou vystavit dobropis na zboží dodané zásilkovou službou.. Naši zaměstnanci na pobočce rádi tvoje zboží přijmou a přepošlou zásilkové službě v Hamburku ke kontrole, případně s následným dobropisem.

Dobrovolně nabízené právo na vrácení do 2 let

Kromě tvého zákonného práva na odstoupení od smlouvy do 14 dnů (viz VOP) ti dobrovolně nabízíme dvouleté právo na vrácení mnoha produktů. Pokud se ti některý produkt z jakéhokoli důvodu nelíbí, vezmeme ho do 2 let zpět a okamžitě uhradíme kupní cenu. Jediný předpoklad: Zboží musí být nepoužité – tedy nové – a nepoškozené. Pokud je aktuální prodejní cena produktu nižší, pak vrátíme tuto nižší částku.

Produkt nám zašli spolu s dokladem o koupi a pokud možno v originálním obalu a ujisti se, že při přepravě nemůže dojít k jeho poškození.

Z dobrovolně nabízeného práva na vrácení jsou vyňaty: Tiskoviny, obrazová a zvuková média a potraviny.

Vrácení nebezpečného zboží 

Všechny výrobky obsahující hořlavé, žíravé, ekologicky nebezpečné látky a látky pod tlakem nebo jinak nebezpečné, musí být označeny jako nebezpečné zboží.

Riziko přepravy je u nebezpečného zboží vyšší než u ostatních výrobků. Abys společně s námi minimalizoval riziko přepravy, dodržuj prosím následující pokyny:

a) Pokud je to možné, použij k vrácení výrobku originální obal Louis. Ten má správný formát pro označování a balení. Pokud je původní obal nepoužitelný, použij nový přepravní obal. U výrobků obsahujících baterie (zejména baterie obsahující lithium) dbej na to, aby byl obal pevný a stabilní.

Zabraň pohybu výrobku v obalu sem a tam nebo jeho náhodnému zapnutí. Všechny nádoby pod tlakem nebo naplněné kapalinami či jinými látkami, které by mohly uniknout, bezpečně uzavři. Pokud je to možné, umísti výrobek do obalu ve svislé poloze. Nevyhnutelné volné místo v obalu musí být vyplněno výplňovým materiálem.

b) Zde v internetovém obchodě si můžeš vytvořit a vytisknout štítek pro vrácení zboží s naší cílovou adresou.

c) Na obal rovněž připoj předepsanou značku pro nebezpečné zboží (neplatí pro lithiové baterie). Ty mají svůj vlastní symbol. Viz odstavec d). Symbol informuje dopravce, že přepravuje "nebezpečné zboží v omezeném množství". Tuto značku si můžeš stáhnout zde ze souboru PDF a vytisknout ji. Při tisku se ujisti, že má značka minimální velikost 10 x 10 cm.

d) Důležité! Platí pouze pro zasílání baterií obsahujících lithium: Zde si můžeš stáhnout a vytisknout výstražnou značku ze souboru PDF. Vyber prosím příslušný symbol a nalep jej na vnější stranu zásilky tak, aby byl dobře vidět. Symbol informuje dopravce, že přepravuje baterii obsahující lithium.

Vezmi prosím na vědomí! Nevracej nám lithiové baterie, pokud je jejich obal otevřený, deformovaný, poškozený nebo viditelně nafouklý. Totéž platí v případě úniku kapaliny nebo plynu. V těchto případech nebo pokud si nejsi jistý, nás před vrácením výrobku kontaktuj. Zákaznický servis Louis ti rád pomůže: Telefon 0049-40-734 193 811 nebo kundendienst@louis.de

Případně můžeš příslušnou baterii odnést do pobočky Louis a nechat ji zkontrolovat.

Další země

Za balík s vraceným zbožím zaplať dostatečné poštovné. Můžeme přijímat pouze vyplacené balíky.

Naše adresa je:
Detlev Louis 
Motorrad-Vertriebsgesellschaft mbH
Warenretoure
21027 Hamburg
GERMANY


Reklamace

Obdržel jsi od nás nesprávný nebo dokonce vadný produkt? Zde najdeš veškeré informace pro svoji reklamaci.

V Louis jsou všechny produkty před odesláním pečlivě kontrolovány. Přesto se může v jednotlivých případech stát, že obdržíš nesprávné nebo vadné zboží. Takový produkt můžeš samozřejmě vrátit nebo reklamovat. Přitom nehraje roli, zda jsi ho koupil v obchodě Louis nebo na zásilkové službě.

Reklamace v zásilkové službě

Abychom mohli tvoji reklamaci rychle vyřídit, potřebujeme od tebe příslušný produkt a doklad o koupi (nebo jeho kopii). V záložce Vrácení ti vysvětlíme, jak nejlépe postupovat v případě vrácení zboží.

Poškození z dopravy

Každý balík prosím zkontroluj za přítomnosti doručovatele, zda je neporušený. Pokud je balík poškozený nebo zjevně opravený lepicí páskou od dopravce, okamžitě poškození reklamuj u doručovatele a nech si od něj reklamaci písemně potvrdit. V případě pochybností odmítni balík převzít a kontaktuj nás. Zašleme ti co nejrychleji náhradní.

Reklamace na pobočce

Abychom mohli tvoji reklamaci rychle vyřídit, potřebujeme od tebe příslušný produkt a doklad o koupi (nebo jeho kopii). Produkty objednané v zásilkové službě můžeš také vrátit na kteroukoli pobočce Louis (s výjimkou poboček Louis ve Švýcarsku). Protože tam naši zaměstnanci nemohou vždy poznat, zda jsi již za tento produkt zaplatil, nemohou vystavit dobropis na zboží dodané zásilkovou službou.. Naši zaměstnanci na pobočce rádi tvoje zboží přijmou a přepošlou zásilkové službě v Hamburku ke kontrole, případně s následným dobropisem.

Objednávky oprav

Pokud se u nás zakoupený produkt během používání poškodí, je často možné jej levně opravit u nás nebo u výrobce.

Před odesláním produktu nás kontaktuj a stručně nám popiš poškození (nejlépe hned s fotkou na email). Potom s tebou předem vyjasníme, zda a jak ti můžeme pomoc. O ceně tě samozřejmě budeme informovat před opravou. Produkty nám zašli k opravě v čistém stavu – děkujeme.

Kontakt

Detlev Louis Motorrad-Vertriebsgesellschaft mbH
Kundendienst
21027 Hamburg
Tel. +49 40 - 734 193 60
E-Mail: kundendienst@louis.cz

Samozřejmě, že se na nás můžeš obrátit také prostřednictvím kontaktu.

SearchWishlistUser AccountCartArrow LeftArrow RightArrow Right ThinIcon HomeIcon HomeMenuArrowCaret DownCloseResetVISAmatercardpaypalDHLHermesCheckCheck-additionalStarAdd to Shopping Cartchevron-leftchevron-rightSpinnerHeartSyncGiftchevron-upKlarnaGridListFiltersFileImagePdfWordTextExcelPowerpointArchiveCsvAudioVideoCalendar