Kempování s motorkou

Tipy pro nerušenou zábavu při kempinku na túře na motorce.

Kempování s motorkou

Být nezávislý, objevovat svět mimo vyšlapané cesty – to je pro mnoho motorkářů ztělesněním svobody. Kempinková výbava je k tomu dokonalým doplňkem. Stan a spací pytel jsou přirozenými spojenci motorkáře. Větší intenzita a bezprostřednost prožitku už nejde.Jednoduše prostě zmizet

Outdoor a kempink

Motorka a kempink vždy patřily k sobě: Ideální kombinace pro objevování neznámého a užívání si svobody. Proto má Louis rozsáhlý sortiment pro kempink a další outdoorové aktivity: od stanů až po kuchyňské nádobí, od skládacích židlí až po kapesní svítilny. A protože by vybavení nemělo spotřebovat rozpočet na dovolenou, jsou kempinkové a outdoorové produkty k dispozici za „typické výhodné“ ceny Louis.


Stany

Sortiment stanů a spacích pytlů

"Stan a spacák jsou na výlety na motorce nevyhnutelně vždy kompromisem."

Na jedné straně by měl být tak velký, aby zavazadla a motorkářská výbava našla bezpečné a suché místo. Na druhou stranu by měl být lehký a na stroji co nejmenší. Tady to opět výběr závisí na požadavcích. Jednostěnný stan šetří váhu a objem, ale doporučuje se pouze do opravdu suchých oblastí.

CHANGE tunelový stan Louis Edition a NORDKAP "Midgard" spací pytel mumie

CHANGE tunelový stan Louis Edition a NORDKAP "Midgard" spací pytel mumie

Pro všechny případy – sortiment stanů v Louis

Od rozkládacího stanu, který lze postavit během několika sekund, až po vilu pro šest osob s prostorným obývacím pokojem, v Louis najdeš nejrůznější stany pro nejrůznější použití a požadavky. Ten pravý stan pro tebe se určitě najde.

Tvar

Při výběru hraje roli i tvar stanu: Geodetické* stany a kupolové stany se nejen snadno staví. V případě nutnosti stojí také bez kotevních provazů. Tunelové stany to neumí, ale jsou většinou prostornější se stejnou podlahovou plochou. Při nákupu stanu se vždy ujisti, že přední část stanu nabízí dostatek úložného prostoru pro zavazadla.

*U geodetických stanů se nejméně tři tyčové oblouky několikrát překrývají.

Důležité: Nezapomeň kolíčky a kladivo! Kempinkové příslušenství

Spací pytel

CHANGE STARDUST 0° spací pytel mumie

Spací pytle řady Louis jsou bez výjimky plněny syntetickými vlákny. Jsou proto velmi robustní a necitlivé na vlhkost. Otázkou zůstává, zda mumiový nebo dekový spací pytel. Výhody z hlediska hmotnosti, velikosti balení a izolačního výkonu hovoří ve prospěch tvaru mumie. Dekové spací pytle naproti tomu nabízejí větší volnost pohybu a lze je zcela otevřít a použít jako přikrývku.

Doporučení k teplotním údajům: Pro orientaci je nejlepší použít hodnotu komfortu*.

*Hodnota pohodlí
 • Komfortní teplota (Comfort)
  Nejnižší teplota, při které spící osoba (standardní žena, 60 kg) zcela zabalená ve spacím pytli ještě nemrzne v uvolněné poloze.
 • Mezní teplota (Limit)
  Nejnižší teplota, při které spící osoba (standardní muž, 70 kg) zcela zabalená ve spacím pytli ještě nemrzne ve schoulené poloze.
 • Extrémní teplota (Extreme)
  Nejnižší teplota, při které hrozí riziko poškození zdraví podchlazením (přepočteno na standardní ženu, 60 kg).

Nafukovací polštář

1) Nafukovací polštář

Nafukovací matrace

2) Nafukovací matrace

Hliníková tepelná podložka

3) Hliníková tepelná podložka

Samonafukovací karimatka

4) Samonafukovací karimatka

Důležité:

Samonafukovací karimatky se smí pouze rolovat a nesmí se skládat, kromě případu, kdy je skládání konstrukčně navrženo.

Důležité dokumenty

Matrace/karimatka/sedací a cestovní polštář

Dobrá podložka na spaní poskytuje nejen pohodlí, ale především izolaci proti studené podlaze. Čím silnější je polstrování, tím je noční spánek pohodlnější a tím je větší prostorová náročnost a hmotnost. Samonafukovací podložky jsou obzvláště pohodlné a praktické. Tvrdost lehací plochy si mimochodem můžeš individuálně upravit dodatečným mírným nafouknutím.

Hinrich

Hinrich

Zaměstnanec pobočky z Kielu

„Na svých dálkových cestách testuji nové vybavení v extrémních podmínkách. Díky tomu jsou naše produkty pro tebe ještě lepší.“

#BIKERATHEART


Skládací nábytek

Túry, kempink, na zemi

"Moderní materiály dnes znamenají, že lze některé vymoženosti převážet i na motorce."

Kempinkový nábytek a motorka, jak to jde dohromady? Rozhodně lépe, než si možná mnozí myslí! Moderní materiály a důmyslné (skládací) konstrukce znamenají, že lze některé vymoženosti nyní převážet i na motorce. A každého, kdo stál jako divák o víkendu na závodech, jistě zaujme naše kolekce skládacích židlí. Náš skládací nábytek také poskytuje cenné služby během závodních tréninků a v paddocku.

UQUIP – skládací nábytek

Uquip

Speciální a inovativní

NORDKAP – skládací nábytek

Nordkap

Tisíckrát ověřeno


UQUIP – skládací nábytek

Uquip
Skládací stůl UQUIP – Variety M
 • Materiál: Stolová deska a nohy z vysoce kvalitního hliníku
 • Deska stolu: cca 89 x 53 cm
 • Výška stolu (nastavitelná): cca 45 – 69 cm
 • Rozměr balení: cca 91 x 15 x 12 cm
 • Hmotnost: cca 4,1 kg
 • Zatížitelnost: cca 30 kg

Slavnostní hostina v lese pro čtyři osoby? Pro hliníkový skládací stůl UQUIP „Variety M“ žádný problém. Deska stolu je na jídlo dostatečně velká. Individuálně nastavitelné nohy stolu vyrovnávají nerovnosti podlahy a nic nepadá dolů. Ideální pro kempink.

Vaření

Dobrou chuť v kempinkové kuchyni

"Poslední věc, které by se měl člověk při kempování vzdát, je dostatečný kalorický příjem."

Protože je jízda na motorce vyčerpávající a dobré jídlo ti dodá dobrou náladu, máme v Louis všechno, co potřebuješ pro přepravu a přípravu potravin: od polní kantýny na uskladnění vody až po benzínový vařič vhodný pro tvoje expedice. A samozřejmě jsme při výběru mysleli na to, aby byla tvoje kempinková kuchyně robustní, lehká a snadno se přepravovala.

Do nejmenších detailů: Kempinkové příslušenství

Protože se na našich túrách rádi obejdeme bez hotelu, víme, jak je v našem sortimentu důležitých mnoho užitečných malých pomocníků.

Další produkty

Nože a multifunkční nástroje

Nože a multifunkční nástroje

Kapesní svítilny/světla

Kapesní svítilny a světla

Zavazadlové systémy, navigace, ergonomie

Zavazadlové systémy
Navigace
ergonomie#BIKERATHEART

SearchWishlistUser AccountCartArrow LeftArrow RightArrow Right ThinIcon HomeIcon HomeMenuArrowCaret DownCloseResetVISAmatercardpaypalDHLHermesCheckCheck-additionalStarAdd to Shopping Cartchevron-leftchevron-rightSpinnerHeartSyncGiftchevron-upKlarnaGridListFiltersFileImagePdfWordTextExcelPowerpointArchiveCsvAudioVideoCalendar