Velká výherní soutěž Louis

cz-header-výherní soutěž

Hlavní cena: Suzuki V-Strom 800 DE

Naší letošní hlavní cenou je vítěz speciálního testu: Motocykl Suzuki V-Strom 800 DE zvítězil v soutěži Alpen Masters 2023 pořádané časopisem MOTORRAD.

V soutěži Alpen Masters jde o to, který motocykl si nejlépe poradí s nejnáročnějším evropským terénem v zatáčkách. Nejde o jednotlivé špičkové hodnoty, ale o vyvážený celek s vynikajícími jízdními vlastnostmi a naprostou vhodností pro každodenní použití. Jinými slovy: Pokud chce motocykl v tomto testu zvítězit, musí být naprosto dokonalý a všestranný.

Kromě standardních vlastností je motocykl Suzuki dodáván s balíčkem výbavy Adventure s díly z řady Louis. A třešničkou na dortu je design na míru.

Další klíčové údaje: výkon 84 k, točivý moment 78 Nm, hmotnost 230 kg (s plnou nádrží), dlouhý dojezd díky objemu nádrže 20 l a normované spotřebě 4,4 l.

bikes.suzuki.cz


1. možnost účasti: Pokud jsi se přihlásil k odběru newsletteru Louis, výherní soutěže se automaticky účastníš. Pokud ne, stačí se zde zaregistrovat: 

2. možnost účasti: Jako držitel LouisCard jsi při svém příštím nákupu svojí LouisCard na pobočce Louis automaticky zařazen do soutěže. Ještě nemáš LouisCard? Pak si ji objednej nyní a v roce 2024 proveď alespoň jeden nákup s kartou LouisCard v obchodě Louis nebo prostřednictvím zásilkové služby.

Velká Louis výherní soutěž trvá do 31.12.2024. Losování proběhne v lednu/únoru 2025.


Vítěz 2023

Andrea M., Trittau

Chris N., Saarbrücken

Selina B., Herne

Robert B., Erlinsbach (CH)

SearchWishlistUser AccountCartArrow LeftArrow RightArrow Right ThinIcon HomeIcon HomeMenuArrowCaret DownCloseResetVISAmatercardpaypalDHLHermesCheckCheck-additionalStarAdd to Shopping Cartchevron-leftchevron-rightSpinnerHeartSyncGiftchevron-upKlarnaGridListFiltersFileImagePdfWordTextExcelPowerpointArchiveCsvAudioVideoCalendar