Každodenní oblečení na motorku


Certifikované ochranné prostředky ve volnočasovém vzhledu.
Plná bezpečnost - Vhodné pro každodenní použití.

Bezpečné motorkářské oblečení je důležité a nutné. Chrání před zraněním, počasím a teplotami. Je ale pravda, že je někdy otravné a ukazuje svou nevhodnost pro každodenní použití nejpozději ve chvíli, kdy chceš v cíli cesty také ještě něco podniknout. V kožené kombinéze do kanceláře? V cestovním obleku na koncert?  

Nebylo by skvělé mít bezpečné oblečení na motorku, které můžeš nosit i v běžném životě?

Žádný problém! U Louis dostaneš certifikované motorkářské oblečení, na kterém není vidět jeho ochranná funkce. Pro každý styl máme něco. Vedle motorky budeš také vypadat dobře a na silnici budeš vždy v bezpečí.  


Džínové kalhoty

Textilní bundy

Kožené bundy

Tepláky, legíny, kalhoty chinos

City holínkyMotocyklové oblečení do ŠKOLY/PRÁCE?!
Motocyklové oblečení s VOLNOČASOVÝM vzhledem? Část 2 - Dámy


Neviditelná ochrana - jak to funguje?

Speciální vlákna

Při přeměně běžného oblečení na ochranné motocyklové oblečení často spoléháme na odolná high-tech vlákna. 
Používáme například vlákna Armalith® odolná proti oděru, roztržení a proříznutí, která se vyrábějí v kombinaci s vlákny UHMWPE z vesmírné a vojenské techniky. Používá se nezničitelné, lehké a žáruvzdorné vlákno DuPont Kevlar® a univerzální vláknoCordura®. Robustní, technický denim s autentickým vzhledem a pocitem, který je minimálně 4x odolnější proti oděru než bavlněný denim stejné gramáže. Nebo Dyneema®, ultravysokomolekulární vlákno, které je při stejné hmotnosti 15krát pevnější než ocel. Maximální pevnost při minimální hmotnosti.

Testy a certifikace

Ať už se speciálními vlákny nebo bez nich – jakékoli motorkářské oblečení, které si můžeš u Louis koupit, je v každém případě testováno a certifikováno. To znamená, že bylo testováno na odolnost proti roztržení a oděru podle oficiálních norem a klasifikováno jako osobní ochranné prostředky (OOP). Další informace najdeš také zde: https://www.louis.de/service/rund-ums-einkaufen/zertifizierung/zertifizierung-bekleidung

Bezpečnostní švy 

Naše motocyklové oblečení je vždy opatřeno bezpečnostními švy.
Při této technice šití se materiál nejprve sešije s velkým přesahem. Přesah se potom ještě jednou přehne a znovu sešije. Vzniká tak dvojitý šev, který je velmi pevný a odolný proti roztržení.

Chrániče

Při výrobě chráničů se toho stalo hodně. Nyní je možné vyrábět chrániče s vynikajícími hodnotami tlumení nárazů, které jsou přesto velmi tenké, měkké a flexibilní. Někdy je těžké uvěřit, že má člověk před sebou chránič. Všechny chrániče, které v našem motorkářském oblečení najdeš, jsou certifikované a testované. Téměř je nevidíš a necítíš, ale spolehlivě tě ochrání.

SearchWishlistUser AccountCartArrow LeftArrow RightArrow Right ThinIcon HomeIcon HomeMenuArrowCaret DownCloseResetVISAmatercardpaypalDHLHermesCheckCheck-additionalStarAdd to Shopping Cartchevron-leftchevron-rightSpinnerHeartSyncGiftchevron-upKlarnaGridListFiltersFileImagePdfWordTextExcelPowerpointArchiveCsvAudioVideoCalendar