Servisní nabídky Louis

Špičkový servis Louis

Plně nadšení pro naše produkty – největší závazek vůči našim zákazníkům.

Špičkový servis Louis se samozřejmě vztahuje jak na návštěvu jedné z 85 poboček, tak i na internetový obchod Louis nebo jiné nákupní možnosti. Protože víme, že se jen spokojení zákazníci cítí příjemně a pochopeni, přijdou znovu a také doporučí Louis ostatním.


LouisCard

LouisCard

S bezplatnou kartou LouisCard získáš tříletou záruku na všechny nákupy z nabídky Louis – výjimku tvoří baterie, obuv a holínky.

Navíc s každým nákupem sbíráš cenné slevové body, které se při dosažení limitu hodnoty započítají přes tvůj bodový účet proti některému z tvých příštích nákupů.

E-mailem ti budeme zasílat slevové kupony, pozvánky na speciální akce a když se ti zboží nebude líbit, můžeš ho snadno a zdarma zaslat zpět.

Tvoje výhody:

 • záruka 3 roky – větší bezpečnost
 • hodnotné slevové body – šetří tvoji peněženku
 • personalizované pozvánky – lepší a rychlejší informace

Tato nabídka platí ve všech zemích.

V případě zájmu kontaktuj servisní tým Louis na pobočce, zavolej do servisního centra Louis na číslo +49 (0)40 734 193 60 nebo vyplň žádost pohodlně a přímo online.

Montážní servis Louis pro komunikační systém

Montážní servis Louis pro komunikační systémy

Nechceš nic riskovat, ale chceš zůstat v kontaktu? Chtěl bys svou novou helmu vybavit novým komunikačním a zábavním systémem? Pak si ho nech hned profesionálně namontovat! Tak si ušetříš práci a můžeš systém okamžitě používat. Pouze za 24,99 €1 za helmu.

Tvoje výhody:

 • žádná práce – víc volného času
 • žádné obavy z poškození při montáži – plná záruka na výrobek
 • technické znalosti Louis – technologie běží bezpečně

Tato nabídka platí pro zásilkovou službu ve všech pobočkách Louis v Německu, Rakousku, Švýcarsku a Nizozemsku.

V případě zájmu kontaktuj servisní tým Louis na pobočce, zavolej do servisního centra Louis na číslo +49 (0)40 734 193 60 nebo si tuto službu jednoduše vlož do nákupního košíku v internetovém obchodě spolu s požadovanou helmou a vhodným systémem.

1Všechny ceny jsou včetně zák. DPH.

Zdarma vrácení na Louis

Louis Vrácení zdarma

Očekáváš pohodlné nakupování bez jakéhokoli rizika? Pokud se ti objednané zboží nebude líbit, můžeš ho u Louis bez uvedení důvodů poslat zpět a dostaneš své peníze obratem zpět.

Tvoje výhody:

 • žádné obtěžující dodatečné náklady
 • snadná manipulace – podle tvého přání

Tato nabídka platí pro zásilkovou službu v Evropě (ve vybraných zemích) a ve všech pobočkách Louis v Německu, Rakousku, Švýcarsku a Nizozemsku.

V případě zájmu kontaktuj servisní tým Louis na pobočce, zavolej do servisního centra Louis na telefonní číslo +49 (0)40 734 193 60.

Louis má 2 roky právo na vrácení

Louis 2leté právo na vrácení

Poskytujeme 2leté právo na vrácení produktů, které si u nás můžeš koupit. Zboží můžeš vyměnit nebo ti vrátíme aktuální prodejní cenu. Je logické, že musí být originální obal nepoškozený, produkt nepoužitý a všechno musí být kompletní. Některé zákonné výjimky najdeš zde na stránce s podrobnostmi.

Tvoje výhody:

 • Špatný nákup lze stornovat
 • Peníze zpět nebo jiné zboží
 • Vrácení zboží je velmi snadné – opravdu

Tato nabídka platí pro zásilkovou službu v Evropě a ve všech pobočkách Louis v Německu, Rakousku, Švýcarsku a Nizozemsku.

V případě zájmu kontaktuj servisní tým Louis na pobočce, zavolej do servisního centra Louis na telefonní číslo +49 (0)40 734 193 60.

SearchWishlistUser AccountCartArrow LeftArrow RightArrow Right ThinIcon HomeIcon HomeMenuArrowCaret DownCloseResetVISAmatercardpaypalDHLHermesCheckCheck-additionalStarAdd to Shopping Cartchevron-leftchevron-rightSpinnerHeartSyncGiftchevron-upKlarnaGridListFiltersFileImagePdfWordTextExcelPowerpointArchiveCsvAudioVideoCalendar