Můj motocykl

0 Motocykly

Můj motocykl a databáze Louis Bike

Naše databáze motocyklů obsahuje 5.400modely: opotřebitelné díly a díly příslušenství specifické pro daný model, jakož i technické údaje a množství náplně. Databáze je neustále udržována a aktualizována. Vyber svá vozidla a výběr ulož. Pak ti „Můj motocykl“ jedním kliknutím zobrazí celou naši řadu technické nabídky a důležitých údajů přesně pro tato vozidla. „Můj motocykl“ místně a dočasně uloží tvůj výběr vozidla.

Kromě toho můžeš svůj výběr vozidla trvale přenést do „My Louis“ a přistupovat k němu znovu a znovu, bez ohledu na to, ze kterého počítače, tabletu nebo chytrého telefonu se přihlásíš.

Technické údaje a množství náplně pro tvůj motocykl:

Zde najdeš opravdu důležité informace, pokud chceš svůj motocykl, čtyřkolku nebo skútr ošetřovat a provádět údržbu sám. Jaký motorový olej, jakou brzdovou kapalinu stroj potřebuje? Které zapalovací svíčky jsou ty správné? Které hodnoty tlaku v pneumatikách a ventilové vůle jsou správné? Na tyto a mnoho dalších otázek odpovídá databáze motocyklů Louis.

Opotřebitelné a náhradní díly, péče a údržba:

Ať už váš motocykl potřebuje cokoliv, aby zůstal ve špičkové kondici, Louis to má. Spotřební materiály jako vidlicový nebo motorový olej, brzdová kapalina nebo sprej na řetěz. Dále opotřebitelné díly jako olejové filtry, baterie, zapalovací svíčky, řetězové sady, brzdové destičky a brzdové kotouče a mnoho dalšího.

Příslušenství a doplňkové díly pro tvůj motocykl:

Chceš, aby tvoje motorka, skútr nebo čtyřkolka byly krásnější, lepší, individuálnější? Louis nabízí obrovský výběr (LED) blinkrů, zrcátek, držáků SPZ, podložek nádrží, výfukových systémů a mnoho dalšího. Plánuješ delší túru? Zde nalezneš individuálně padnoucí motocyklová zavazadla. Ergonomická optimalizace? Řídítka, páčky a systémy stupaček otevírají široké možnosti.

SearchWishlistUser AccountCartArrow LeftArrow RightArrow Right ThinIcon HomeIcon HomeMenuArrowCaret DownCloseResetVISAmatercardpaypalDHLHermesCheckCheck-additionalStarAdd to Shopping Cartchevron-leftchevron-rightSpinnerHeartSyncGiftchevron-upKlarnaGridListFiltersFileImagePdfWordTextExcelPowerpointArchiveCsvAudioVideoCalendar