Jedeme - Cestování na motorce

Propagační stránka o cestování na motorce

Jednoduše prostě zmizet

Najednou nastal čas: musíš pryč! To pomůže jenom jedna věc: Jízda na motorce a vyčištění hlavy! Tak nasedni na motorku a projeď se sám nebo s přáteli zatáčkami. Nebo se rovnou vydej na túru, nechej vítr foukat do tváře. To potřebuješ teď. Louis má pro tebe tu správnou podporu na cestách: Doplňky a oblečení na motorku, zavazadla a tašky, multimédia, kempink a příslušenství, oblečení pro volný čas. Tady jsou inspirace!

Akční stránka - Zavazadlo na motorku
Akční stránka - Zavazadlo na motorku

Zavazadla na motorku – která si můžeš odnést!

Brašny na nádrž pro každou potřebu, kožené nebo textilní boční tašky, plastové nebo hliníkové kufry, vnitřní kapsy a drobnosti jako nožní a bederní kapsy. Samozřejmostí jsou i vhodné nosné systémy, upínací popruhy nebo upevňovací sítě. V obrovském sortimentu Louis je toho hodně, co si můžeš odnést. Pod servisním tlačítkem navíc dostaneš spoustu tipů pro začátečníky na téma zavazadla – určitě se na ně podívej!

Propagační stránka – Multimédia a komunikace
Propagační stránka – Multimédia a komunikace

Multimédia a komunikace – přichází!

Jaký navigační systém pro motorku skutečně potřebuješ? Louis ti poskytne přehled, který potřebuješ, a také důležité příslušenství, jako jsou držáky, tašky, nabíjecí kabely nebo náhradní díly. Máme a dáváme všechno, aby ses mohl soustředit na řízení. Nevíš kam? V „Tipech na túry„ a „Tipech na země" zobrazujeme trasy z „D-A-CH" přes Evropu až do celého světa. A taky ti řekneme, co potřebuješ vědět o túrách po různých zemích.

Komunikace na motorce je také celkem velké téma. Upgradovat nebo vybavit? Oprávněná otázka. Tvoje helma se stane koncertním sálem, diskusní platformou, ústřednou, vysílačem a přijímačem zpráv. Rádi ti ukážeme, jak se to dělá.

Propagační kampaně – Kempink a outdoor
Propagační kampaně – Kempink a outdoor

Další informace a tipy:

Kempink a outdoor – zůstaň, kde jsi!

Ať už někde „na divoko“ na okraji trasy nebo luxusně v 5hvězdičkovém kempu – je lákavé zůstat jednoduše venku. Louis má pro tebe přesně to správné vybavení: Stany, nábytek, spací pytle, kuchyňské nádobí atd. Všechno je přizpůsobeno možnostem přepravy na motorce, lze složit a uložit pro úsporu místa. Nechej se Louisem zlákat ke kempování!

Propagační stránka – Oblečení na motorku a pro volný čas
Propagační stránka – Oblečení na motorku a pro volný čas

Oblečení na motorku a pro volný čas – nastupovat prosím!

Obleky a polobotky, šaty a lodičky mají přestávku. Potřebuješ touringové oblečení, funkční spodní prádlo a oblečení pro volný čas. Také náhradní oblečení na túru. Louis to všechno pro tebe má. Ve velkém výběru. A pak vyrazíš a už si jen užíváš. Nechej se inspirovat našimi světy nápadů. Z námi vypracovaných túr a z našich cestovatelských tipů. Těš se na Louis, protože máme stejně jako ty: Motorka v srdci!

SearchWishlistUser AccountCartArrow LeftArrow RightArrow Right ThinIcon HomeIcon HomeMenuArrowCaret DownCloseResetVISAmatercardpaypalDHLHermesCheckCheck-additionalStarAdd to Shopping Cartchevron-leftchevron-rightSpinnerHeartSyncGiftchevron-upKlarnaGridListFiltersFileImagePdfWordTextExcelPowerpointArchiveCsvAudioVideoCalendar