LouisCard – Naši silní partneři

S tvojí LouisCard ti chceme nabídnout ještě více výhod. Proto spolupracujeme s výkonnými partnery, kteří ti jako držiteli LouisCard poskytnou množství zvýhodnění.

DALŠÍ PARTNEŘI LOUISCARD

Admo Tours

Okamžitá sleva až 5 % na celosvětové pronájmy motocyklů, výlety na motorce a enduro tréninky

Vezmeme tě na nejkrásnější místa tohoto světa. S námi máš možnost jezdit na motorce ve více než 40 zemích světa. Admo Tours je tvoje jediné místo pro dovolenou na motorce, enduro zábavu, pronájem motocyklů, výcvik trénink na motorce a výlety na motorce s průvodcem. Nabízíme ti svobodu na dvou kolech! Díky našim dlouholetým zkušenostem dokážeme najít to pravé pro každé přání na dvou kolech: Od začátečníků až po specialisty, od dětí až po dospělé, od motorkářů toužících po dobrodružství až po enduro závodníky. Ať už se jedná o pronájem motocyklů, motorkářské výlety s průvodcem po celém světě nebo enduro tréninky a jízdy - u nás jsou tvoje zážitky na motorce ve správných rukou. Stačí při rezervaci zadat slovo „LouisCard“ a číslo LouisCard do pole „Poznámky k rezervaci“ a získáš okamžitou slevu až 5 % z čisté ceny pronájmu. Neplatí pro sekci Specials. Prémie z různých systémů nelze navzájem kombinovat.

America-Heller

150 € sleva pro držitele karty LouisCard při rezervaci zájezdu

S více než 25 lety zkušeností v USA je Amerika-Heller specialistou na cesty s průvodcem v zemi neomezených možností. Cestování v malých skupinách v kombinaci s velmi vysokou úrovní zabezpečení zaručuje nezapomenutelnou dovolenou na motorce.

DT Bike Promotion Fahrertrainings GmbH

5 % okamžitá sleva na závodní tréninky a dovolené

Bike Promotion ti po celý rok nabízí čistý pocit ze závodní dráhy. Ať už jsi začátečník, sportovní jezdec nebo profesionál - Bike Promotion nabízí na mnoha závodních okruzích po celé Evropě akce pro každého. Na programu jsou také fantastické dovolené pro motorkáře ve Španělsku (zimní sezóna). Servis zahrnuje převoz motorek, vlastní pneuservis a prodejnu příslušenství na místě, měření času, fotoservis, částečně catering a fyzioterapii. Držitelé karty LouisCard získají při předložení nebo uvedení čísla karty LouisCard okamžitou slevu 5 % na všechny účastnické ceny.

KULTourBIKES

Okamžitá sleva 5 % na všechny inzerované cesty na motorce (po odečtení nákladů na let)

Jízda na Harley-Davidson po vysněných cílech v USA a Kanadě. V malých skupinách, pod vedením dvou zkušených průvodců a s doprovodným vozidlem pro přepravu zavazadel ukazuje KULTourBIKES svým účastníkům fantastické zajímavosti Severní Ameriky. Velký význam je přikládán také osobnímu přístupu k jednotlivým výletům. Například před každým zájezdem se průvodci a účastníci setkávají na informačních schůzkách, aby se předem seznámili a podrobně probrali trasu zájezdu.

Po předložení karty LouisCard poskytuje KULTourBIKES okamžitou slevu 5 % na všechny inzerované zájezdy na motorce (po odečtení nákladů na letenky).

Moto&Bike na Gran Canaria

Zažij Gran Canarii na motorce - 5 % okamžitá sleva na pronájem motorky

Půjč si motocykl u Moto&Bike na Gran Canarii (www.motoandbike.com) a zažij úchvatné horské scenérie a klikaté pobřežní silnice, které nadchnou každého motorkáře. Čekají na tebe tisíce kilometrů velmi dobře zpevněných silnic s ještě více zatáčkami. Držitelé karty LouisCard získají okamžitou 5 % slevu na pronájem motocyklu. Při online rezervaci prostřednictvím info@motorent.eu uvést své číslo LouisCard.

Motorradtraining24.de – Trainings mit Pfiff

10 % okamžitá sleva na tréninky na motorce

Ať už se jedná o trénink bezpečné jízdy, trénink pro průjezd zatáčkou, trénink dokonalého průjezdu zatáčkou, trénink náklonu nebo trénink skútrů - jako držitel LouisCard získáš 10 % slevu na všechny tréninky. Stačí při online rezervaci zadat do pole „Váš kreditní účet“ slevový kód „LouisCard“ a kartu si pak přinést na trénink.

Nicebike – Motorkářské dovolenky

Začni s Nicebike motorkářskými dovolenkami z Hamburku!

Stačí při rezervaci uvést číslo LouisCard a získáš okamžitou slevu 10 % při cestě na vlastní motorce a okamžitou slevu 5 % při cestě na pronajaté motorce. Nicebike již více než 20 let plánuje a organizuje cesty na motorkách po celém světě a vytváří tak bezstarostnou motorkářskou dovolenou – pro nejlepší období roku. Ať už jedeš ve skupině, nebo na vlastní pěst, Nicebike je na cestách s vámi.

Kontaktujte nás v sekci: info@nicebike.de nebo www.nicebike.de

Teneriffa on Bike cestování na motorce

Konec sezóny, ale ne pro tebe. Vzlétni a poznej Tenerife

Dopřej si vzrušující zimní dovolenou na slunném a klikatém ostrově s programem „Tenerife na motorce“. Jako držitel karty LouisCard ušetříš 10 % na pronájmu motocyklu u všech cest, které si rezervuješ alespoň osm týdnů před odjezdem. Při rezervaci online nebo telefonicky stačí uvést číslo karty LouisCard.

US BIKE TRAVEL

50 € okamžitá sleva na zájezdy na motorce po USA

Kdo by nesnil o tom, že se bude na Harleyi Davidson projíždět po Route 66 nebo Highway 1? Na stránkách US BIKE TRAVEL najdeš vše, po čem motorkáři touží, pokud jde o výlety na motorce, zejména po USA a Kanadě. Držitelé karty LouisCard uvedou při rezervaci číslo své karty LouisCard a získají okamžitou slevu 50 € na osobu na přímo rezervované výlety s průvodcem US BIKE TRAVEL. Prémie z různých systémů nelze navzájem kombinovat.

Valentins – flowers and smiles

Čerstvé vydrží nejdéle. Nejkrásnější květiny z celého světa.

Získej okamžitou slevu 10 % na krásná květinová přání a další skvělé nápady na dárky na valentins.de.

SearchWishlistUser AccountCartArrow LeftArrow RightArrow Right ThinIcon HomeIcon HomeMenuArrowCaret DownCloseResetVISAmatercardpaypalDHLHermesCheckCheck-additionalStarAdd to Shopping Cartchevron-leftchevron-rightSpinnerHeartSyncGiftchevron-upKlarnaGridListFiltersFileImagePdfWordTextExcelPowerpointArchiveCsvAudioVideoCalendar